Similar lots by type
-
#331
Een siervaas van zamak op een groen marmeren voet, versierd met een decor van dansende putti in een fries op de buik en ramskoppen aan de zijkant. Gemonteerd als lamp.
Vase ornemental en régule sur pied en marbre. Décor de putti sur la panse et à deux têtes de bélier sur les épaules. Monté en lampe.Dim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#281
“Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.Dim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#303
“La musique”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op marmeren sokkel naar een werk van Jules Caussé.
“La musique”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Caussé.Dim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#527
“Allegorie op de kunst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een grijs marmeren sokkel.
“Allégorie sur l’art”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 64 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#82A. Mancera
“Romantisch koppel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Couple romantique”. Huile sur toile. Signée.Dim. 79 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#162
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1977.
“Vue de Lierre”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1977.Dim. 75 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1
“Fazant”. Een bronzen beeldje.
“Faisan”. Statuette en bronze.Dim. H 13 cmEstimate: € 40/60 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#565
Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400/500 -
#672Felix De Boeck
“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120/160 -
#113
Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.
Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.Estimate: € 60/80 -
#625Val St. Lambert
Een vaas van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal rose. Années ‘60. Avec marque.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#684Firmin Verhevick
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.Dim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#681
Een Chinees koffertje van gepolychromeerd hout met twee kleine laden boven een grote en versierd met een bloemendecor.
Coffret chinois en bois polychrome ouvrant à deux petits tiroirs au dessus d’un plus grand. Décor aux fleurs.Dim. h: 24 cmEstimate: € 50/80