Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.

Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.

Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.
Online only
Dim. Ø 31 & 25 cm
SKU: 2608200154.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #154
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #156

    Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #35

    “Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #174

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #150

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #161

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #86

    “Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.

    “Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.
    No longer available
    Online only
    Dim. 110 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #85
    Frans Warringa

    “Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).

    Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #134

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #102

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit en kom, een vaas, een schenkkan en een bonbonnière.

    Lot de cristaux taillés incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More