Other lots in this auction
-
#203Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits éclats au bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160Gos“(Khéna et) Le Scrameustache”. 19 albums. Ed Dupuis & Glénat (1973-2010). 24 albums. Hard cover. Nrs 1 tot 13, 15, 17, 30, 31,37, 40. Als nieuw.
“(Khéna et) Le Scrameustache”. 19 albums. Ed Dupuis & Glénat (1973-2010). 24 albums. Hard cover. Nrs 1 à 13, 15, 17, 30, 31,37, 40. Comme neufs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#240Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer aan het deksel.
Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#27GoldimariEen klein buikvaasje van Imari-porselein.
Un petit vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155Jef Nys“Jommeke”. Van nummer 1 tot 106 en nummers 187 tot 193. Nummers 40, 96 en 99 ontbreken. Vanaf nummer 92 in kleur. Overwegend in goede staat.
Jommeke . Du numéro 1 au 106 et des numéros 187 à 193. Les numéros 40, 96 et 99 sont manquants. Du numéro 92 en couleur. Surtout en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#125Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.
Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. b: 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#263Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#211Morris, Goscinny e.a.“Lucky Luke”. 53 franstalige albums. Ed. Dupuis (soft cover, slijtagesporen), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, zeer goede staat, slijtage). 27 albums. Evenals Lucky Luke Special 10 (vier verhalen). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, goede staat) en “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, zeer goede staat).
“Lucky Luke”. 53 albums. Ed. Dupuis (soft cover, usures), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, très bon état, usures). 27 albums. Ainsi que Lucky Luke Special 10 (quatre histoires). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, bon état) et “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, très bon état).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#237Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 200

