#110Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
#240“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#158Mez. Nickmans“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#193Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
#163Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#133Een gevarieerd lot van groen geglazuurd steengoed, enkele stukken gemerkt Valauris en Saint-Hubert: vazen, een grote kandelaar (50 cm), een tisanière, kruiken, enz. Sommige beschadigd en/of hersteld.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25