#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153Maria Rombouts“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Lea Steppe“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Een wit metalen lampenvoet.
#244Christ MichielsPeriod: °1939“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Ch. Demets“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.