Een schotel op voet, een bonbonnière en twee vaasjes van meerkleurig plateel met ‘Princess’-glazuur. Onderaan gemerkt.
Ivora, Gouda

Online only
Dim. h: 7 - 17 cm
SKU: 2808190106.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 28 August 2019 22:00
Catalogue #106

Other lots by Ivora, Gouda

  • #142
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. Ø: 10 & 12 cm
  • #58
    Ivora, Gouda

    Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Mat-35’, bestaande uit een asbak en een luciferhouder op ronde schotel en een vaas. Onderaan gemerkt en gaaf.

    Online only
    Dim. Ø: 10 - 30 cm, h: 25 cm
  • #59
    Ivora, Gouda

    Een grote bolle dekselvaas en een wandschotel van glanzend plateel met een meerkleurig decor van bloesems op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 46 cm; Ø: 24 cm
  • #49
    Ivora, Gouda

    Een lage vaas, een halsvaas en een diepe schotel van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Mat - 23’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 12 & 29 cm; Ø: 24 cm
  • #6
    Ivora, Gouda

    Een asbak van Gouds glansplateel, versierd met een meerkleurig decor en met opschrift “Volendam”. Onderaan gemerkt. Decorateursmonogram ‘B.O.’. Eerste helft XXe eeuw.

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50

  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6
    Ivora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50

Online Only Plateel veiling augustus 2019

Catalogus in opbouw - begin augustus meer! Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

Catalog not yet complete, more will be added in August! As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 August 2019 22:00