Een schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
Schmid

A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.
Dim. h 26.5 cm
SKU: 2503250284.
Categories: Biscuit, Klok.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 30 / 50

  • #221
    John Smith London Franz Hermle

    Een messing en brons Franz Hermle lantaarnklok op eikenhouten John Smith London stoel. Met gegraveerde tekening van een skelet met Bijbelse vers, en Chronos met zeis aan zijpanelen.

    A brass and bronze Franz Hermle lantern clock on an oak John Smith London chair. With engraved design of a skeleton with biblical verse, and Chronos with a Scythe on side panels.
    Dim. 48 x 17 x 14cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #266

    Een staande klok in massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten.

    A standing clock in solid oak cabinet with sculpted ornaments.
    Dim. H 254, B 76, D 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248
    Limoges

    Een buste van Beethoven in biscuit, gemerkt Limoges France.

    A biscuit bust of Beethoven, marked Limoges France.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.

    An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #2

    Klokje, Val Saint Lambert model Cosmopolitan. Relatiegeschenk van PSA Finance Belux.

    Clock, Val Saint Lambert Cosmopolitan model. Corporate gift from PSA Finance Belux.
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138
    Luca Madrassi
    Period: 1848 - 1919

    Een art nouveauv milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.

    An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.
    Dim. 14.5 x 43 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276

    Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.

    A standing clock, solid oak case with sculpted elements.
    Dim. 228 x 55 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een 19e eeuwse Franse staande comtoiseklok met vergulde delen en bewegende wipplank in de slinger. Gemerkt op de wijzerplaat Ravion à Mansle.

    A 19th-century French longcase clock with gilded parts and a swinging lever in the pendulum. Marked on the dial Ravion à Mansle.
    Dim. 231 x 49 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #271
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    “Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.

    A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.
    Dim. 32 x 27 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #63
    DLB

    Een antieke Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #241

    Bakelieten mantelklok, Smiths Enfield. In goede werkende staat met sleutel.

    Bakelite mantel clock, Smiths Enfield. In good working condition with key.
    Dim. h 18, b 21, d 10 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #116

    Een vitrinekast van gemoulureerd eikenhout in regionale Lodewijk XV-stijl. XVIIIde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren, schuine, gerainureerde zijden. Onderaan twee paneeldeuren en twee smalle deurtjes in de schuine zijden.

    A display cabinet made of carved oak in regional Louis XV style. 18th century. It features two glazed doors at the top, sloping fluted sides, two panel doors at the bottom, and two narrow doors on the sloping sides.
    Dim. 235 x 167 x 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #318

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #490

    Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.

    A necklace with baroque pearls and a silver clasp.
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #11

    Miniatuurcamera van het merk Homer. Jaren 50, Japan. Met lederen hoesje.

    Miniature camera by the brand Homer. 1950s, Japan. With leather case.
    Estimate: € 30 / 50
  • #446

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    PINTUS

    Beeld in kunststof van een naakte jonge vrouw, oprijzend uit een watermassa. Behoorlijke schade rondom.

    Sculpture in plastic of a young naked woman rising from a mass of water. Significant damage all around.
    Dim. hoogte 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Pepto Bismo op aluminium drager. Toegevoegd een ingekaderde affiche van een tentoonstelling bij Ronny van de Velde, 2004.

    Pepto Bismo on aluminum support. Added a framed poster from an exhibition at Ronny van de Velde, 2004.
    Dim. 80/57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.

    A 'Marie-Therese' crystal chandelier, to be rewired. Circa 1900.
    Dim. h 70 x Ø 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.

    A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #194
    J. Marien

    “Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.

    "Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #85

    Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.

    Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.
    Dim. 122/77 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #429

    "Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00