#221John Smith London Franz HermleEen messing en brons Franz Hermle lantaarnklok op eikenhouten John Smith London stoel. Met gegraveerde tekening van een skelet met Bijbelse vers, en Chronos met zeis aan zijpanelen.
A brass and bronze Franz Hermle lantern clock on an oak John Smith London chair. With engraved design of a skeleton with biblical verse, and Chronos with a Scythe on side panels.No longer availableDim. 48 x 17 x 14cmEstimate: € 120 / 160 -
#266Een staande klok in massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten.
#248LimogesEen buste van Beethoven in biscuit, gemerkt Limoges France.
A biscuit bust of Beethoven, marked Limoges France.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.
An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#2Klokje, Val Saint Lambert model Cosmopolitan. Relatiegeschenk van PSA Finance Belux.
Clock, Val Saint Lambert Cosmopolitan model. Corporate gift from PSA Finance Belux.No longer availableDim. Hoogte 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#138Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919Een art nouveauv milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.
An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.No longer availableDim. 14.5 x 43 x 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.
#156Een 19e eeuwse Franse staande comtoiseklok met vergulde delen en bewegende wipplank in de slinger. Gemerkt op de wijzerplaat Ravion à Mansle.
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.No longer availableDim. 32 x 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 75 -
#63DLBEen antieke Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 220 / 340 -
#241Bakelieten mantelklok, Smiths Enfield. In goede werkende staat met sleutel.
Bakelite mantel clock, Smiths Enfield. In good working condition with key.No longer availableDim. h 18, b 21, d 10 cmEstimate: € 30 / 50
#318Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.No longer availableDim. Hoogte 23, Ø 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#490Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.
A necklace with baroque pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 180 / 250 -
#11Miniatuurcamera van het merk Homer. Jaren 50, Japan. Met lederen hoesje.
Miniature camera by the brand Homer. 1950s, Japan. With leather case.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#341PINTUSBeeld in kunststof van een naakte jonge vrouw, oprijzend uit een watermassa. Behoorlijke schade rondom.
Sculpture in plastic of a young naked woman rising from a mass of water. Significant damage all around.No longer availableDim. hoogte 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#153Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.
A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#194J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#85Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.
Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.No longer availableDim. 122/77 cmEstimate: € 450 / 650 -
#429“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80