Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
Online only
SKU: 2305220092.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #92
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.

    Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #218

    Een klein houten bijzettafeltje.

    Une petite table d'appoint en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #220

    Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.

    Une table d'appoint simple dans le style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #222

    Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.

    Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #254

    Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.

    Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 15
  • #229
    Märklin 295°

    Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.

    Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    Een messingen inktpot. XIXe eeuw.

    Un encrier en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #224

    Twee sierglazen in meerkleurig glas.

    Deux verres décoratifs en verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #159

    Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.

    Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
  • #160

    Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.

    Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 16 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #240

    Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 6 cm
  • #244
    Sarreguemines

    Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 47 cm

Other lots in this auction

  • #95
    Paul Van Gyseghem

    “Leonardo, Leonardo...”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "Léonard, Léonard...". Encre sur papier. Signé et daté '72.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #145

    Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.

    Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #14

    Twee vaasjes van geglazuurd aardewerk.

    Deux vases en terre à glaçure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 & 9 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #167

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #285

    Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.

    Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #226
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.

    “Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #132

    “Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.

    "Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.

    Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #98

    “Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.

    "Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More