#170
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 17 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166
12 livres. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Dos en cuir, in-32. Quelques traces d’humidité. Et 4 autres.291,9472038,Twee gebeeldhouwd houten ornamentenNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80 / 120
#209
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#146Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195
Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.
#162
Een lot glazen messenleggers.
Un lot de porte-couverts en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.50 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#8
Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Benny Want
L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27
Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
Binoculaires de théâtre en nacre. Dans étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. b: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#62Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25Sun Top
Een verrekijker in etui.
Binoculaires dans l’étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 7 x 35 mmEstimate: € 20 / 25 -
#138
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180 / 240