#52Een albasten lampvoet uit het midden van de vorige eeuw.
An alabaster lamp base from the middle of the previous century.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#106Een paar bloemenvazen uit porselein en aardewerk. Waarvan 1 Delft gemerkt. Met lichte schilferschade.
#66Een taartschap en 12 messen van verzilverd metaal.
A cake stand and 12 knives made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#153Een vintage lederen schooltas.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#169Een verzilverd lot bestaande uit een ijstheekan, schenkkan, 2 serviettehouder, belletje, potje.
A silver-plated lot consisting of an ice tea pot, pouring jug, 2 napkin holders, bell, and pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#130Een roodgelakte Chineese sokkel met witmarmeren blad.
A red lacquered Chinese pedestal with a white marble top.No longer availableOnline onlyDim. h 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#89Een aardewerken beeld van een Afrikaanse vrouw.
#116Een goudkleurige bureaulamp met groene kap.
A golden desk lamp with a green shade.No longer availableOnline onlyDim. 41cmEstimate: € 35 / 40 -
#278Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een rivierlandschap, de andere met een jager en zijn lief.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a river landscape, the other with a hunter and his lover.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70