#140Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Een houten speculaas mal met gesculpteerd figuur.
#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60