#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
#43Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
#119Een paar koperen kandelaars.
A pair of copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 18cmEstimate: € 40 / 60