Other lots in this auction
-
#7Een vintage aardewerken Gouda vaas met schaatster in het reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
A vintage earthenware Gouda vase with skater in relief. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø9cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.
An 84-piece silver-plated cutlery set in its matching case, marked Alpaca 100.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Capo di MonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
"Reading girl with cat." A figurine, galvanoplasty.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#254Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
A lot of 3 glass carafes with domed stoppers.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 20 / 40 -
#241Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableOnline onlyDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#33Een lot van tin, bestaande uit een kelk, schaal, potje met schroefdop en 2 sierborden.
A lot of pewter, consisting of a chalice, bowl, lidded jar, and 2 decorative plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

