Other lots in this auction
-
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 54 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
A pair of modest copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages.No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
'Fantasia 45' A fantasy necklace in blue plastic.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#209Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from different brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

