#127Een afrikaand godenbeeld in hout.
#27Stainless Steel JapanEen lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
#134Een porseleinen vaas met Thaise taferelen in het decor, gemerkt Kaiser, Siam. Op houten voetje.
Five assorted miniature cars: a Trabant, a Зил, a vintage car (Russobalt), a Porsche, a truck.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#181Een Menora kandelaar met 7 lichtpunten in messing.
#106BrevetEen lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
#201Een lot van 4 hout gesculpteerde beeldjes, diverse origine.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#78Från Svenska Bygder“Prins Eugen”. Een kunstboek met kleurenlitho’s door Från Svenska Byg. Scheur en vochtschade.
"Prins Eugen." An art book with color lithographs by Från Svenska Byg. Tear and water damage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20