Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.

Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.

Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.
SKU: 2710150213.
Category: Porselein.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #183

    Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.

    Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #371

    Een dessertservies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en geajoureerde rand, bestaande uit drie taza’s en tweeëntwintig borden. Gemerkt met een bekroonde D.

    Service à dessert en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main. Ailes percées. Comprenant trois plat sur piédouche et vingt-deux assiettes. Marque avec D couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #604
    Meissen

    Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.

    Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #720

    Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.

    Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #508

    Een theeservies van Chinees porselein met personages in het decor. XXste eeuw.

    Service à thé en porcelaine de Chine décoré de personnages. XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #727

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.

    Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #388
    Capodimonte

    Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.

    Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #438

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #728

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #747

    Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.

    Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #351

    Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.

    Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #715

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #738

    Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.

    Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.
    No longer available
    Dim. Ø 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697

    Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.

    Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #82

    Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.

    Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    “Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.

    “Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.

    Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #470

    Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 29,5 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #135
    Omega Seamaster Deville

    Een automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #765

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.

    Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #210
    Omega Seamaster Quartz

    Een herenhorloge van roestvrij staal.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #496

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #731

    Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.

    Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #668
    Bernard Moore

    Een bol vaasje van geglazuurd aardewerk met een decor van karpers op rode fond. Gemerkt.

    Vase sphérique en faïence de couleur sang de boeuf, décoré de carpes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.

    Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.
    No longer available
    Dim. 9,15 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Trumeau van eikenhout met Lodewijk XVI motief.

    Trumeau en chêne à motif Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #477

    Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.

    Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #284

    “Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.

    “Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #363
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.

    Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #650

    “Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.

    “Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een koffertje van zwart imitatieleder met een Chinees decor.

    Coffret en imitation de cuir noir à décor chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40° / 50
  • #261
    Keralux

    Fruitschaal van veelkleurig zachte pasta. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en pâte tendre polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #61
    Capodimonte

    Twee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.

    Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144
    Alfons Vermeir

    “Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met boek.

    “Paysage à la ferme en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Avec livre.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #533

    Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.

    Deux balles anglais en bois, orné d’ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More