Similar lots by type
-
#615“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#740Camiel De Cock“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#719“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#394“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#759L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369F. De Vleeschouwer“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709A. Drijvers“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#389“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429Ben De Weerdt“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#754Annie Rouschap“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100 / 150 -
#717Jean Caron“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260 / 300 -
#704Antonio P. Limon“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Manu Jany“Landschap in blauw en turkoois”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en bleu turquoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609J. Bonalini“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699S. Mols“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 22,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit theepotten, suikerpotten, melkkannetjes, dekselpotjes, kannen,...
Lot varié de faïences et de porcelaines comprenant des théières, des sucriers, des pots à lait, des pots couverts, des verseuses etc.No longer availableEstimate: € 40 / 55 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#5Een hanger, speld en een broche bezet met parels van 14 karaats geel goud.
Pendentif, épingle et broche sertis de perles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 80 / 100 -
#107DelvauxEen licht bruine handtas. Bijna niet gedragen.
Sac à main en cuir brun clair. Presque neuf.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#397Een zeer uitgebreid lot bestaande uit zeepdoosjes en boterpotjes in diverse uitvoeringen. Enkele deksels manco.
Très grand lot de boîtes à savon et de beurriers en faïence. Quelques couvercles manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#160Een 18 karaats geel gouden ring bezet met mozaïek.
Bague en or jaune 18 ct sertie de mosaïque.No longer availableDim. Bruto: 8,08 gEstimate: € 120 / 180 -
#501LegrasEen vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.
Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#706Oosterse kelim met geometrisch veelhoekenmotief.
Kélim d’Orient au décor géométrique de polygones.No longer availableDim. 268 x 190 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#691Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 100

