#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm