#19Een albasten damesbuste.
#193PhilipsEen vintage radio in houten kast, Philips, werking onbekend.
#162GiantEen carbon koersfiets kader met bijhorend vork. Gemerkt Giant.
#16‘Schildpad op blad.” Een messingen vide-poche, met schild als dekselpotje.
"Turtle on leaf." A brass vide-poche, with a turtle as a lid.No longer availableOnline onlyDim. L 27 cm -
#237Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
#184“Portret van een jongeheer”. Een schilderij, olieverf op doek. Scheurtje in het doek bovenaan.
#40NankingEen paar Chinees porseleinen Nanking vazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#27Een tinnen vide-poche met afbeelding van een vissersvrouw, vroeg 20ste eeuw.
#84Een bijzettafeltje in massief grenenhout, 1 lade.
#177Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A lot of two colorless crystal decanters, one Val Saint Lambert and the other Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 30 / 50