Other lots in this auction
-
#273
Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø:26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50
Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285
Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Etienne Hellinckx
“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#3Mori
Wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#225Fernand Comhaire
“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305
“Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 20 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#48
Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 30 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#219R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#15
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 48 cmEstimate: € 30 / 40