#48Set van 2 penningen. Koningshuis en fotobiënale 1958. Toegevoegd, replica van een Romeinse munt.
Set of 2 medals. Royal family and photo biennial 1958. Added, replica of a Roman coin.No longer availableOnline onlyDim. Ø 7 cmEstimate: € 15 / 20 -
#107“Geïllustreerde encyclopedie van stoomlocomotieven.
Illustrated encyclopedia of steam locomotives.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#187Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.
#173Een handbeschilderde vaas, opaalglas, met bloemen in het decor.
#182Een zamakken beeld van een musicerende dame, naar Moreau.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#137Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”, een ets in kleur, gesigneerd buiten de plaat A. Geudens
#148TruffautZuiders landschap, aquarel getekend Truffaut.
#102Lot van oude 4 kannen en kruiken. Aardewerk, gres, porselein en tin.
#196Een spiegeltje met eikenhouten kader en één lade.
#19Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.
View of the village church, outsider art. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/24 cmEstimate: € 20 / 30