Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Colbert

Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

Online only
Dim. l: 43 cm
SKU: 0104190128.
Category: Aardewerk.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #128
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #25

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #75

    Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51; Ø: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #133

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #51
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #66

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #317
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #45
    le Dauphin, France

    Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #68

    “Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #18

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #73

    Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #46

    Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #59

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #76

    Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #292
    Longwy

    Een bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #55

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #74

    Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #131

    Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #178
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #233

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #137

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #181

    Personages naar Goya. Aquatint.

    Personnages d’après Goya. Aquatinte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #41

    Een muts en een sjaal van nertsbont.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More