Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Jäger, Eisenberg

Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.

Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.
SKU: 2311210201.
Category: Porselein.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494

    Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.

    Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #503

    Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.

    Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #34

    Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .
    No longer available
    Dim. h: 13 - 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #635
    Porcelaine Atelier du Tabalou

    Een zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #547
    Sitzendorf

    “Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #502

    Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.

    Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #567

    Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.

    Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473

    Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.

    Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #623

    Een lange gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor van hanen. Zonder deksel.

    Un long pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de coqs de la famille rose. Sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399
    Royal Tettau - Drache, Solingen

    Twee op porselein gedrukte reproducties van XIXe eeuwse iconen, resp. uit Kiev en Moskou. Achteraan gemerkt en genummerd op 2000 exemplaren.

    Deux reproductions en porcelaine d'icônes du XIXe siècle, respectivement de Kiev et de Moscou. Marquées et numérotées sur 2000 exemplaires au dos.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #630

    Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).

    Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #487

    Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #448

    Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.

    Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410
    Lladro

    “Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.

    Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #483

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #360

    “Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.

    Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (groepje)
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Goebel, Germany

    “Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #203

    “Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.

    Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #6

    Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.

    Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #325

    Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.

    Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #554

    Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.

    Une lampe design octogonale en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 (z.k.)
    Estimate: € 50 / 70
  • #558

    Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.

    Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.

    Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #206

    Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.

    Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #660

    Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.

    Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.
    No longer available
    Dim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #542

    Een houten salontafel in Spaanse stijl met drie laden.

    Une table basse en bois de style espagnol avec trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    “Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.

    Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #167

    Een breed palissanderhouten buffet met zes deuren en centraal vijf laden. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.

    Un large buffet en palissandre à six portes et cinq tiroirs centraux. Epoque Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.
    No longer available
    Dim. 91 x 350 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #145

    Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.

    Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #361
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode Reeks. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ste uitgave, 1955), De Bokkerijders (1ste uitgave, 1955), De Brullende Berg (1963). Blauwe reeks. Het Geheim der Gladiatoren (1956). 7 stuks, slechte staat.

    Suske en Wiske. Série Rouge. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ère édition, 1955), De Bokkerijders (1ère édition ) , 1955), De Brullende Berg (1963). Série bleue. Het geheim der gladiatoren (1956). 7 pièces, mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More