Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
SKU: 2608250113.
Category: badkamerkranen.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 200 / 300

  • #114

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Estimate: € 250 / 350

  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243

    Een 153-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in bestekcassette. Gemerkt M.B. 100.

    A 153-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a cutlery case. Marked M.B. 100.
    Dim. 24 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423
    M.R. Arroyo

    Polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    Polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. 80/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een koperen beeldje van een menselijke schedel met een vogelbek. Niet getekend.

    A copper lid for a human skull with a bird's beak. Not signed.
    Dim. H 11, L 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Gucci

    Een ingekaderde zijden Gucci sjaaltje met flora print.

    A framed silk Gucci scarf with floral print.
    Dim. 70/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397
    Murano

    Een paar kandelaars van Murano glaspasta. Een kandelaar heeft een schilfer aan de rand.

    A pair of Murano glass paste candlesticks. One candlestick has a chip on the edge.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #100

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,72 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants and baguettes with a total weight of 0.72 ct.
    Dim. 2,98 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #160

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,71 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings with diamonds totaling 0.71 ct.
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #257
    Val Saint Lambert

    Twee vaasjes van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    Two vases made of cut VSL crystal. Pink colored throughout.
    Dim. Hoogte 15, Ø 13 en 15 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00