Similar lots by type
-
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.Online onlyDim. 34 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.Online onlyDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly.Online onlyDim. 56/46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.Online onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass.Online onlyDim. 33 x 24cmEstimate: € 35 / 70 -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.Online onlyDim. 25 x 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.
A white-painted hallway mirror in a solidly carved wooden frame, with matching decorative element.Online onlyDim. 130 x 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg.Online onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.Online onlyDim. 67 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen.Online onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.Online onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug.Online onlyDim. 137 x 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed.Online onlyDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie.Online onlyDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.Online onlyDim. 21 x 25.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948.Online onlyDim. 16 x 53.5 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.Online onlyDim. 14 x 16cmEstimate: € 20 / 40 -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome.Online onlyDim. h 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical.Online onlyDim. 340 c 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim.Online onlyDim. 182 x 124 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells.Online onlyDim. 44 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft.Online onlyDim. h 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam.Online onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.Online onlyDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#66Een oude elektrische radiator, decoratief. Met merkplaatje ADB.
An old electric radiator, decorative. With brand plate ADB.Online onlyDim. Lengte 58 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature.Online onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged.Online onlyDim. 28/15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55Een dienblad in Hollywood Regency stijl, messing en fumé spiegelglas.
A tray in Hollywood Regency style, made of brass and smoked mirror glass.Online onlyDim. 4.5 x 47.5 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#273Walker & Hall, SheffieldEen verzilverde koffie, thee en suikerpot. Gemerkt Walker & Hall, met monogram.
A silver-plated coffee, tea, and sugar pot. Marked Walker & Hall, with monogram.Online onlyDim. Hoogte 12-19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#243“Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.
"Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys.Online onlyDim. 10 x 7 cmEstimate: € 10 / 20 -
#188Pinchon‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.
‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926.Online onlyEstimate: € 40 / 60 -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines.Online onlyDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage.Online onlyDim. 25/35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#12Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom.Online onlyDim. Ø 23, 31 cmEstimate: € 50 / 75 -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper.Online onlyDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14.Online onlyDim. Hoogte 14 cmEstimate: € 15 / 20

