Een set octagonale dekselvazen van blauw-wit geglazuurd aardewerk. Getekend met de initialen H.V. Bij één vaas is de dekselknop gelijmd.

Een paar octogonale dekselvazen van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Getekend met de initialen H.V. Bij één vaas is de dekselknop gelijmd.

A set of octagonal lidded vases made of blue and white glazed earthenware. Signed with the initials H.V. One vase has a glued lid knob.
Dim. Hoogte 38, Ø 19 cm
SKU: 2608250225.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #225
Estimate: € 70 / 100

  • #583

    Een geglazuurde aardewerken piëdestal. In bruintinten van donker naar licht. Gemerkt; L.A.P., Leeds, Engeland. De pilaar heeft een klein beetje schilferschade aan de basis.

    A glazed earthenware pillar base. In shades of brown from dark to light. Marked; L.A.P., Leeds, England. The pillar has a small amount of flake damage at the base.
    Dim. Hoogte 64, Ø 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #71
    Charles Catteau
    Period: 1880 - 1966

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken vaas, Keramis, Charles Catteau, Decornummer 2779.

    A multi-colored glazed earthenware vase, Keramis, Charles Catteau, Decor number 2779.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #117
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #638

    “De wachtenden”, een keramisch beeld, gesigneerd.

    "The Waiters", a ceramic sculpture, signed.
    Dim. 28 x 32 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #557

    Een paraplubak van geel geglazuurd Vlaams aardewerk, gevormd als een gevlochten rieten mand. Eerste helft 20ste eeuw. Niet gemerkt.

    A yellow glazed Flemish earthenware umbrella stand, shaped like a woven wicker basket. First half of the 20th century. Not marked.
    Dim. Hoogte 65, Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #488

    Een grote kom op 3 pootjes in celadongroen aardewerk.

    A large bowl on 3 legs in celadon green pottery.
    Dim. h 19 x Ø 39 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #308

    Een halfhoge Barbotine vaas, gevormd als tulpen en irissen op een basis van waterlelies. Met schilferschade aan de basis.

    A mid-sized Barbotine vase, shaped like tulips and irises on a base of water lilies. With flake damage at the base.
    Dim. H 44, Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423
    M.R. Arroyo

    Polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    Polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. 80/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    M.R. Arroyo

    ‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. 64/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #48
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, met een decor van bloemen en een foohond als dekselknop. Gemerkt; Royal Boch.

    A pair of lidded vases in blue and white earthenware, decorated with flowers and a foo dog as a lid knob. Marked; Royal Boch.
    Dim. Hoogte 50, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    M.R. Arroyo

    ‘Assomando al infinito’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    ‘Rising to infinity’, polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #292

    Een set van twee 18e eeuwse Franse schalen van oker op wit geglazuurd aardewerk. De ovalen schotel is hersteld aan de rand.

    A set of two 18th century French bowls in ochre on white glazed earthenware. The oval platter has been restored at the edge.
    Dim. 23/32 en Ø 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Een antiek polychroom wijwatervat van geglazuurd aardewerk.

    An antique polychrome holy water font made of glazed earthenware.
    Dim. H 17, B 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #157
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    Een terracotta groep voorstellend 3 gezeten kinderen, gesigneerd May Claerhout.

    A terracotta group depicting 3 seated children, signed by May Claerhout.
    Dim. 42 x 45 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #541

    Een antieke Duitse waterkruik van bruin aardewerk.

    An antique German water jug made of brown earthenware.
    Dim. Hoogte 39, Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #36
    Capo di Monte

    Een pieëdestal met romantische taferelen in geglazuurd Capodimonte aardewerk.

    A pedestal with romantic scenes in glazed Capodimonte pottery.
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #8
    Fontinelle

    Een sluipende leeuw, geglazuurd aardewerk, craquelé, gemerkt Fontinelle. Art-deco.

    A creeping lion, glazed earthenware, craquelure, marked Fontinelle. Art Deco.
    Dim. 14 x 38 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Grote okerkleurige bloempot van Chinees aardewerk. Gedecoreerd met kraanvogels, een hertje en bloemen. Minieme schilferschade aan de rand.

    Large ocher-colored flowerpot made of Chinese pottery. Decorated with cranes, a deer, and flowers. Minor chips at the edge.
    Dim. H 25, B 50, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #613
    Jenny Winstanley

    Een lot van drie poezenbeeldjes van geglazuurd aardewerk met glazen oogjes. Getekend J. Winstanley, England.

    A lot of three glazed ceramic cat figurines with glass eyes. Signed J. Winstanley, England.
    Dim. Hoogte 6-17 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #133

    Een massief houten sculptuur van een kind dat een diepe schaal draagt. Aziatische makelij. Gebarsten aan de voet.

    A solid wooden sculpture of a child carrying a deep bowl. Asian origin. Cracked at the base.
    Dim. Hoogte 92, Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #139
    Herman Frederick Carel Ten Kate
    Period: 1803 - 1856

    “De onbetaalde rekening.” Een aquarel op papier. Links onder gesigneerd.

    "The unpaid bill." A watercolor on paper. Signed on the lower left.
    Dim. 16,5 x 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #610
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    Yves Lohe
    Period: 1947 - ....

    Bronzen sculptuur met meerkleurige glazen paardenkop, gesigneerd Lohe.

    Bronze sculpture with multicolored glass horse head, signed Lohe.
    Dim. 37 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #498

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #561

    Een set van 6 wijn-en 6 champagneglazen, van geslepen blauw kristal met een verguld randje.

    A set of 6 wine and 6 champagne glasses, made of faceted blue crystal with a gilded edge.
    Dim. Hoogte 18-24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds weighing a total of 1.08 ct.
    Dim. 6,73 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #14
    Louis Derijks
    Period: 1929-2020

    ‘Paris’, een zomers sfeerbeeld in een park. Studie in aquarel, getekend Louis Derijks, 1953.

    ‘Paris’, a summer atmosphere in a park. Watercolor study, signed Louis Derijks, 1953.
    Dim. 22/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358
    Eichoff Werke

    Een vintage oranje telescooplamp, Eichoff Werke, Duitsland, circa 1970.

    A vintage orange telescopic lamp, Eichoff Werke, Germany, circa 1970.
    Dim. variabele hoogte
    Estimate: € 30 / 50
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een porseleinen beeld voorstellend een Egyptische dame op chaise longue.

    A porcelain figure depicting an Egyptian lady on a chaise longue.
    Dim. 28 x 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 160

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00