Een set porseleinen kandelaars met floraal decor, gemerkt Meissen.
Meissen

A set of porcelain candlesticks with floral decor, marked Meissen.
Dim. h 6.5 cm
SKU: 2904250143.
Categories: curiosa, Porselein, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 100 / 150

  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #476

    Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).

    A solid walnut secretaire (keys missing).
    Dim. 144 x 98 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #597

    Paar oranje Chinese porceleinen vazen met houtnerftekening. Rank model met losse schakel aan de oren. 1 schakel is gelijmd.

    Pair of orange Chinese porcelain vases with wood grain pattern. Slender design with loose rings on the ears. 1 ring is glued.
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #525

    Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.

    A pair of crystal and copper girandoles in the Régence style.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.

    An oval solid oak gateleg table.
    Dim. 74 x 140 x 96 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #598

    Dekselpot in blauw-wit Chinees porcelein, met langlevenstekens in het decor.

    Covered pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with longevity symbols.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #594
    Piet Vandeputte

    “Stilleven met groenten”, een aquarel, gesigneerd Piet Vandeputte en gedateerd 2000.

    "Still life with vegetables," a watercolor, signed by Piet Vandeputte and dated 2000.
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #107

    Een paar porseleinen cassolette vazen met verguld koperen delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A pair of porcelain cassolette vases with gilt brass fittings. Early 20th century.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Chinees juwelenkistje in de vorm van een bruidskast. Dieprood met goudkleurige decoratie. Twee deurtjes en vier kleine laden.

    Chinese jewelry box in the shape of a bridal cabinet. Deep red with gold-colored decoration. Two doors and four drawers.
    Dim. H 23, B 16, D 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #298
    Porceleyne Fles

    Een bolvaas in Delfts blauw, gemerkt De Porceleyne Fles.

    A spherical vase in Delft blue, marked De Porceleyne Fles.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen bezet met pareltjes. In origineel doosje.

    A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings set with pearls. In original box.
    Dim. 0,60 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #374

    Tibetaans Tankawiel met het levensverhaal van prins Siddharta, geschilderd op zijde.

    Tibetan Thangka wheel depicting the life story of Prince Siddhartha, painted on silk.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #334
    René - Georgette Magritte

    “Trois Pommes”, een lithografie met opschrift: Je certifie l’originalité de cette lithographie qui est la derniére de mon mari René Magritte, gesigneerd Georgette Magritte en genummerd 85/150.

    "Trois Pommes," a lithograph inscribed: I certify the originality of this lithograph which is the last of my husband René Magritte, signed by Georgette Magritte and numbered 85/150.
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #541

    Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.

    African Baoule maternity figure.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00