Similar lots by type
-
#10
Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog. -
#220
Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
An elaborate copper candlestick with a religious candle. -
#142
Een antiek koperen luchter met gesculpteerde details, centrale bol en 8 lichtpunten.
An antique copper chandelier with sculpted details, central sphere, and 8 light points. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented. -
#293
Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
-
#120
Een houten juwelenkistje, Chinees werk, in hout, koper en jadeiet. Een deel van het jadeiet op het linkerdeurtje is afgebroken/onvolledig.
A wooden jewelry box, Chinese work, in wood, copper, and jadeite. Part of the jadeite on the left door is broken/incomplete. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses. -
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.
A vintage glass miniature display case with brass frame. Included is a similar box, with a crack in the front window. -
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
A statue of a busty lady, Samson porcelain, ca 1900. -
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
A vintage brass statue of a giraffe. Remnant brand label on the belly. -
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch. -
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#245
Een lot van 2 koperen schalen, de ene verzilverd met glazen inzetschaal uit de jaren 30 van vorige eeuw, de andere recent werk met plastic inzetbakje.
A lot of 2 copper bowls, one silver-plated with glass insert from the 1930s, the other a recent piece with a plastic insert tray.
Other lots in this auction
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Ko-Imari plate. Marked at the bottom. -
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#52
Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted. -
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
A set of two African sculptures in tropical wood. Depicting a man and a woman. -
#129
Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case. -
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
A lot of glazed barbotine earthenware consisting of a dish marked Sarreguemines and two unmarked vases. One of the vases has been restored/mended at the top. Circa 1900. -
#96
Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm." -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#48
Een houten beeldje van een kantklosster en twee gipsen beeldes van lezende monniken.
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks.