Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 art-deco handbeschilderde glazen vazen door Martin Henri voor Scailmont, de vazen met decornummer 6027 zijn opgenomen in de catalogus ‘Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco’ uit 2013.
Een set van 2 art-deco handbeschilderde glazen vazen door Martin Henri voor Scailmont, de vazen met decornummer 6027 zijn opgenomen in de catalogus ‘Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco’ uit 2013.
Henri Martin
Period: 1886 - 1960

Een set van 2 art-deco handbeschilderde glazen vazen door Martin Henri voor Scailmont, de vazen met decornummer 6027 zijn opgenomen in de catalogus ‘Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco’ uit 2013.

A set of 2 art-deco hand-painted glass vases by Martin Henri for Scailmont, the vases with pattern number 6027 are featured in the catalog 'Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco' from 2013.
Dim. h 24 cm
SKU: 2210240342.
Categories: curiosa, Design/vintage, Glas, XXe eeuw.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #351
    Nozeman en Sepp Lannoo

    “Nederlandsche Vogelen 1770-1829”. Door Nozeman en Sepp, een XXL boek in nieuwstaat, ongeopende verpakking, in originele cassette. Uitgeverij Lannoo 2014, 816p, Hardcover, circa 12 kg.

    "Dutch Birds 1770-1829". By Nozeman and Sepp, an XXL book in like-new condition, unopened packaging, in original slipcase. Publisher Lannoo 2014, 816p, Hardcover, approximately 12 kg.
    No longer available
    Dim. 10 x 67 x 48 cm - 12kg
    Estimate: € 150 / 250
  • #685
    Boch Frères La Louvière

    Een 40-delig porseleinen servies, Boch La Louvière, model Ramona. Bestaande uit 2 ronde schalen, 2 ovalen schalen, 2 grote kommen, 11 platte borden, 13 diepe borden en 10 dessertborden.

    A 40-piece porcelain dinnerware set, Boch La Louvière, Ramona model. Includes 2 round dishes, 2 oval dishes, 2 large bowls, 11 dinner plates, 13 soup plates, and 10 dessert plates.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #531

    Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.

    A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #684

    Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.

    A set of 6 colored crystal wine glasses, 2 with minor rim damage.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #204
    d’Artois Limoges

    Een 12-delig porseleinen servies, onderaan gemerkt Limoges d’Artois, bestaande uit koffieservies. Grote, kleine en diepe borden. Terrines en sauskommen. 69 stuks.

    A 12-piece porcelain dinner service, marked Limoges d'Artois, including coffee service, large, small, and deep plates, tureens, and sauce boats. 69 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #532

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694
    Biekens

    Een lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.

    A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.
    No longer available
    Dim. 24 x 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #682

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Bone China Herford

    Een porseleinen groepje van een romantisch koppel gezeten op een muurtje. Onderaan gemerkt.

    A porcelain group of a romantic couple seated on a wall. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683
    Limoges Unique

    “Souvenir de l’exposition coloniale, 1931”. Een interbellum porseleinen kopje en schoteltje met vergulde details. Onderaan gemerkt.

    "Souvenir from the Colonial Exhibition, 1931." An interwar porcelain cup and saucer with gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #698
    Pentax

    Een vintage Pentax L camera met extra lens in bijbehorende lederen tasjes.

    A vintage Pentax L camera with extra lens in matching leather cases.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.

    A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides.
    No longer available
    Dim. 37 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #522
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623
    Steiff, Germany

    Een vintage speelgoed ezeltje op wieltjes. In het oor gemerkt.

    A vintage toy donkey on wheels. Marked in the ear.
    No longer available
    Dim. 56 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #693

    “Chanson d’amour”, een originele poster uit 1937 van de gelijknamige operette.

    "Chanson d'amour", an original poster from 1937 of the operetta with the same name.
    No longer available
    Dim. 119 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een paar geslepen kristalglazen karaffen.

    A pair of cut crystal decanters.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een lot van 6 gekleurd kristallen glazen op een spiegel dienblad met messing rand.

    A set of 6 colored crystal glasses on a mirrored tray with brass rim.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #74

    “Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.

    "Reclining nude". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 32 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587

    Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages in race decor.

    A sculpted gilded Chinese wooden relief with numerous characters in a racing scene.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422

    “Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.

    “Abstract with a junk in the background.” Japanese woodcut.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #167
    M. Italy

    Een vintage Hollywood Regency stijl keramieken beeld van een windhond in zithouding. Onderaan gemerkt “M. Italy”, medio ‘60. Restauratiesporen onderaan de staart.

    A vintage Hollywood Regency style ceramic sculpture of a sitting greyhound. Marked "M. Italy" on the bottom, from the mid-60s. Signs of restoration at the bottom of the tail.
    No longer available
    Dim. 85
    Estimate: € 250 / 350
  • #491

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met draken in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases, blue and white with dragon motifs in the decoration.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø 24 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #636

    Een houten kastje met 4 schuifladen.

    A wooden cabinet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 87 x 112 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362

    Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.

    A lot of 71 glass projection slides for a Magic Lantern.
    No longer available
    Dim. 3.5 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een terra cotta en koperen opiumpijp uit Myanmar, hersteld.

    A terra cotta and copper opium pipe from Myanmar, restored.
    No longer available
    Dim. L 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    M. Van Laere

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.
    No longer available
    Dim. 78 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.

    Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.
    No longer available
    Dim. 53 x 10 cm 1/6
    Estimate: € 150 / 200
  • #376
    Rolf Benz

    Een clubzetel in ecru leder, gemerkt Rolf Benz.

    A club armchair in ecru leather, marked Rolf Benz.
    No longer available
    Dim. 79 x 71 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 8 g.

    A gold coin. South African Republic, 1 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 8 g.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More