Een set van 2 beeldjes, gemerkt Capo Di Monte door Carpié. De jonkheer mist 2 vingers.
Capo di Monte

A set of 2 figurines, marked Capo Di Monte by Carpié. The gentleman is missing 2 fingers.
Dim. h 27.5 cm
SKU: 2801250307.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 30 / 50

Other lots by Capo di Monte

  • #211
    Capo di Monte

    Een groep in meerkleurig porselein voorstellend 2 vissende zwervers, gemerkt Sartori, Capo Di Monte. Op houten sokkel. Minieme schade.

    A group in polychrome porcelain depicting 2 fishing beggars, marked Sartori, Capo Di Monte. On wooden base. Minimal damage.
    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00