Similar lots by type
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
Other lots in this auction
-
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht. -
#20
Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold. -
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#231
Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium. -
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#408
Een spekstenen beeld van een Chinese ‘onsterfelijke’.
A soapstone statue of a Chinese 'immortal'.Place a bid ›Dim. h 34 cm -
#322Jacob Smits
“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate. -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
#364Joe English
“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate. -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
A vintage starting pistol, Perfecta D.B.P. Germany in original packaging with manual and blank cartridges.Place a bid ›Estimate: € 30/50