• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een set van 2 grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.

Een paar grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.

A set of 2 large copper church candlesticks, Richly decorated with religious images, on lion feet.
Dim. h 80 cm
SKU: 2904250093.
Categories: curiosa, Koper, Verlichting.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 120 / 180

  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #326

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #376
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #583

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #525

    Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.

    A pair of crystal and copper girandoles in the Régence style.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445
    Gaetano sciolari

    Een vintage luchter in verchroomd metaal, 3 lichtpunten, Gaetano Sciolari. Medio jaren 60.

    A vintage chrome-plated metal chandelier, 3 light points, Gaetano Sciolari. From the mid-1960s.
    Dim. Hoogte 51.5, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #325

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas. Het glas is niet origineel.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass. The glass is not original.
    Dim. 42 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #84

    Oude kroonluchter met grote glazen parels en bloemen. 12 lichtpunten en plaats voor 8 kaarsen.

    Old chandelier with large glass beads and flowers. 12 light points and space for 8 candles.
    Dim. Hoogte 80, Ø 57 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #558
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #435

    Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.

    An antique brass bar cart with glass shelves.
    Dim. 73 x 73 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #466

    Een retro staanlamp, verchroomd metalen onderstel en 2 oranje bollampen.

    A retro floor lamp, chromed metal base with 2 orange globe lights.
    Dim. h 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41
    Karlsbader

    Een lot Karlsbader porselein bestaande uit 3 schalen, een coupe en een taartschepje.

    A lot of Karlsbad porcelain consisting of 3 bowls, a coupe, and a cake slice.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Roger Raveel
    Period: 1921 - 2013

    “Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.

    "View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #243

    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #293

    Drie oude zinken orgelpijpen, twee gepolijste ijzeren bollen, een antiek tinnen inktpotje.

    Three old zinc organ pipes, two polished iron balls, an antique pewter inkwell.
    Dim. Lengte 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #512
    J. Carlier

    Monochrome lithografie van een jonge halfnaakte vrouw met een kitten. Getekend J. Carlier.

    Monochrome lithograph of a young half-naked woman with a kitten. Signed J. Carlier.
    Dim. 45/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    Cor Van Reken
    Period: 1878-1959

    Impressionistisch heidezicht in warme tonen. Olieverf op doek getekend; C. V. Reken.

    Impressionist heath landscape in warm tones. Oil on canvas signed; C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #543

    Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.

    Collar vase in Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, paars in de massa gekleurd. Niet gemerkt.

    Chalice-shaped vase, colored purple in the mass. Unmarked.
    Dim. Hooghte 21, Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00