Similar lots by type
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
Other lots in this auction
-
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
-
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#20
Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress. -
#56
Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#27Stainless Steel Japan
Een lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
-
#242
Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme. -
#74Junghans
Een vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.