Similar lots by type
-
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#250Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 15 / 25 -
#254Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#264Hertel-JacobEen lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 37 x 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 15 / 25 -
#260Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableOnline onlyDim. h 136 cmEstimate: € 20 / 30 -
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 15 / 25 -
#253Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 10 / 20 -
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 50 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#265Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#62Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts.No longer availableOnline onlyDim. 103 x 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Unichrome“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5 / 10 -
#184Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#269Een persglazen vaas.
A pressed glass vase.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#28Een set van twee polychrome beelden in Capodimonte stijl, Italiaans werk.
A set of two polychrome statues in the Capodimonte style, Italian work.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 15 / 25 -
#77SatsumaEen paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40

