#56
Een Engels mahoniehouten lectuur opbergkast met 4 uitklapbare compartimenten.
An English mahogany magazine storage cabinet with 4 folding compartments.No longer availableDim. 92 x 50 x 28cmEstimate: € 200 / 250 -
#529
Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.
#491David Thai
Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.
Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#432
Een Japanse houtsnede van een Kimono Ontwerp.
A Japanese woodblock print of a Kimono Design.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635
Serie van vier armstoelen in Engelse stijl. Losse zitten bekleed met naaldwerk.
#466Noach
Een handgeknoopt Indisch tapijt, gemerkt Noach.
A hand-knotted Indian carpet, marked Noach.No longer availableDim. 272 x 173cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Keno Tadamasa
Een Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
#138Delvaux
Een bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.
#59
“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 40 cm -
#274Alfons De Smet
“Dorpszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1964.
#391
A Chinese neck support/lid box in multi-coloured porcelain in the shape of a reclining child.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80