Similar lots by type
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
Other lots in this auction
-
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#411Lego
Een vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
A vintage Lego 744 set, in original box with manual.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights. -
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount. -
#324
“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner. -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#6
Een metalen console met marmeren blad.
A metal console with a marble top. -
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts. -
#154
“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century. -
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods. -
#119M. Van Laere
“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
"Boszicht in the autumn sun". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.