• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
SKU: 1712240331.
Category: Koper.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 30 / 50

  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.

    A standing lamp with a heavily decorated solid copper base.
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341
    Schatz

    Een scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.

    A ship's clock mounted on a wooden board, Schatz Royal Mariner.
    Dim. h 10 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.

    A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.
    Dim. 130 x 34 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.

    A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.
    Dim. h 34.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #413
    Satsuma

    Een paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.

    A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338

    Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.

    An old yellow copper table lamp with 3 light points.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.

    A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.
    Dim. 25 & ... & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #423

    Een koperen scheepsbel waarop de vermelding ‘ZEEWIND’ en datum 12-4-50 met smeedijzeren wandbevestiging.

    A copper ship's bell with the inscription 'ZEEWIND' and date 12-4-50 with wrought iron wall mounting.
    Dim. h 16 x Ø 23 cm (bel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #556

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #10

    Een 18 kt geelgouden zegelring.

    An 18 kt yellow gold signet ring.
    Dim. 1,78 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643
    Punkin

    Een reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.

    A reproduction of an original doll by Dehetre. Made of porcelain.
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #20

    Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.

    A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.
    Dim. l 2.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #263
    Steiff, Märklin

    “Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.

    "Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.
    Dim. 48 x 50 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #613

    Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.

    A bronze statue of Shiva Brahma.
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00