Similar lots by type
-
#104
Een industriele stijl vintage bureaustoel in metaal en zwart kunstleder. Heeft een kleine schade aan de achterkant van de zitting.
An industrial-style vintage office chair in metal and black faux leather. It has a small damage at the back of the seat.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 87 x 43 x 55 cmEstimate: € 20/30 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#193
Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
A rusty metal bird drinking bowl with two bird figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48cmEstimate: € 10/20 -
#137SECA
Een vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/50 -
#52Wilesco
Een vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
A vintage Wilesco steam engine, the chimney is missing.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x 36 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#170
Een peper- en zoutvatje in een chromé boot. In art-deco stijl. Het zoutvatje in gescheurd.
A salt and pepper shaker set in a chrome boat. In Art Deco style. The salt shaker is cracked.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 7 x l 20 cmEstimate: € 10/20 -
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30/50 -
#136
Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 20/40 -
#144Internationale Camera Actiengesellschaft
Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200/300 -
#167
Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30/60 -
#139
Een oud vliegenkastje achteraf in ecru geschilderd en goudbeschilderd beslag.
An old fly cabinet painted in ecru with gold-painted hardware.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 81 x 36 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#217
Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 20/30 -
#169
Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 40/80 -
#63JHM Martens
Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#238
Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 29.5 cmEstimate: € 20/30 -
#196
Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l 14 cmEstimate: € 5/10 -
#205Les Cordes
‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#186
Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30/40 -
#18Flora Plateel, Gouda
Een Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15cmEstimate: € 30/60 -
#126
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#120RAM
Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25/50 -
#195
Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10/20 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80