#285Een antiek ijzeren berenklem.
An antique iron bear trap.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een verguld metalen kruisbeeld met 2 pleuranten.
A gilded metal crucifix with 2 mourners.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Een set van 2 gietijzeren deurstoppen.
A set of 2 cast iron doorstops.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#86Een set van drie eendjes in hout en metaal, Malevolti, Italy.
A set of three ducklings in wood and metal, Malevolti, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#290Een kurketrekker in chroom met houten heft om op tafel te bevestigen.
A chrome corkscrew with a wooden handle for attaching to a table.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#223Een bar-cart in Louis-XVI stijl, medio 20ste eeuw.
A bar cart in Louis XVI style, mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 77 x 46 cmEstimate: € 40 / 60
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#108Een lot van drie karaffen waarvan twee in kristal, één gemerkt Val Saint Lambert, en één glazen karafje waarvan de stop ontbreekt.
A lot of three decanters, two in crystal, one marked Val Saint Lambert, and one glass decanter missing the stopper.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een grote design vaas in gekleurd Murano glas.
#33Perzische tekening op kunststof in ingelegde kader.
Persian drawing on plastic inlaid frame.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 10 cm -
#933 vazen gemerkt Delft, waaronder 1 met decor Hubert Bequet en 2 blauw-wit. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vases marked Delft, including 1 with Hubert Bequet decoration and 2 blue and white. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#151Twee verschillende mini speelgoed naaimachines. Rose kleur gemerkt Regina en zwart met bloemen gemerkt Casige.
Two different mini toy sewing machines. Pink color marked Regina and black with flowers marked Casige.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Porseleinen beeldje van een man met een mand vol gouden appelen. Gemerkt Volkstedt. Begin XXste eeuw.
Porcelain figurine of a man with a basket full of golden apples. Marked Volkstedt. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#249sportjohanEen vintage lederen krachtbal. Gemerkt “sportjohan”, Zweeds.
A vintage leather handball. Marked "sportjohan", Swedish.No longer availableOnline onlyDim. 4kg Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40