Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
Dim. h 25 x Ø 16 cm
SKU: 2708240227.
Categories: Biscuit, Porselein.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #714

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #637

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #538

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #312

    Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.

    A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #294
    Royal Albert Bone China

    “Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.

    "Moss Rose." A lot of 27 pieces of porcelain tableware, marked at the bottom. Consisting of 6 cups, 18 saucers and plates, biscuit plate, sugar bowl, and creamer.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #548

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger jars made of Chinese porcelain with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #380

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.

    An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #647

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 36,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

    A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #500

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 65,55 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492

    “Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

    "Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.
    No longer available
    Dim. H: 18 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    “Maria met kind”. Een 16e eeuws uit kalksteen gesculpteerd huisaltaar met beeldje.

    "Maria with child". A 16th-century carved limestone house altar with statue.
    No longer available
    Dim. 8 x 19 x 10 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #544

    Een emaille reclamebord met opschrift “Nederlandsch Oost-Indë, Rotterdamsche LLoyd”.

    An enamel advertising sign with the inscription "Dutch East Indies, Rotterdam Lloyd".
    No longer available
    Dim. 98 x 64 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #641

    Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

    A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #142
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.

    "Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #382
    TootsieToy

    Een lot van 3 die-cast schaalmodellen, TootsieToy, ca. 1935.

    A lot of 3 die-cast scale models, TootsieToy, circa 1935.
    No longer available
    Dim. l 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,37 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.37 ct.
    No longer available
    Dim. 7,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #541
    Raymond De Meester De Betzenbroeck
    Period: 1904 - 1995

    “Mouflon”, een groot bronzen beeld van een dikhoornschaap op een rots. Gesigneerd Raymond De Meester.

    "Mouflon," a large bronze sculpture of a mouflon sheep on a rock. Signed by Raymond De Meester.
    No longer available
    Dim. 61 x 47 x 16 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #158

    Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.

    An Etruscan bronze jug decorated with a figurine. Found at the base.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274

    “Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.
    No longer available
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525
    Naïn

    Een Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 290 x 208 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #111

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More