Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
Online only
Dim. h 23 cm
SKU: 2901240133.
Categories: Aardewerk, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #133
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #242
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.

    A lot of 5 crystal bowls and vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 5-23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #51

    Een lot van 34 stripalbums waaronder Asterix, HC in het Frans, verder Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske en andere.

    A lot of 34 comic albums including Asterix, hardcover in French, as well as Tintin, Lucky Luke, Suske & Wiske, and others.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #35
    Capo di Monte

    Een Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.

    A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #62

    Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.

    A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.

    A lot of 3 cut crystal decanters.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #61

    Een gekleurd Boheems kristallen karaf.

    A colored Bohemian crystal decanter.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #67

    Een Japans porseleinen theeservies voor 12 personen bestaande uit een theekan, melk- en suikerpotje, 12 tasjes en 11 ondertasjes.

    A Japanese porcelain tea set for 12 people consisting of a teapot, sugar and creamer set, 12 cups, and 11 saucers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #245

    Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x Ø23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.

    A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #32

    Een Kukhuri mes, made in India.

    A Kukhuri knife, made in India.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #43

    Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.

    An antique glass dome with a biscuit sculpture of the Holy Family.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #40

    Een oud weegtoestel in staal.

    An old weighing device in steel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9 x b 10 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #41

    Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.

    An 84-piece silver-plated cutlery set in its matching case, marked Alpaca 100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 41 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een lot van 3 religieuze items in biscuit en porselein bestaande uit 2 wijwatervaatjes en een beeldje van een heilige.

    A lot of 3 religious items in biscuit and porcelain consisting of 2 holy water basins and a statue of a saint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Stolze Hermanova

    Een art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.

    An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 28.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Een barometer en thermometer in houten kader.

    A barometer and thermometer in wooden frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #38

    Een lot van 4 kruisbeelden.

    A lot of 4 crucifixes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #82

    Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.

    A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h - 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253

    Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #16

    Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.

    A lot of 2 silver napkin rings 800‰ and 1 Christofle marked dish.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.

    A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249

    Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.

    Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 10-13 cm Ø: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.

    A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.

    A table lamp in alabaster from the second half of the previous century in 2 parts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 50 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #33

    Een lot van tin, bestaande uit een kelk, schaal, potje met schroefdop en 2 sierborden.

    A lot of pewter, consisting of a chalice, bowl, lidded jar, and 2 decorative plates.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.

    A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #227

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #142

    Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A brass charcoal iron with a wooden handle and wrought iron. 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.24 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #63

    Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.

    A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 x b 33 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More