Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.
Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.
Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
Dim. h 77 cm
SKU: 2608250162.
Categories: Design/vintage, Marmer, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #162
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #612
    Lode Gevaert

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend L. Gevaert.

    'Flower vase', oil on panel. Signed L. Gevaert.
    No longer available
    Dim. 69/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93
    Christofle

    Een lot verzilverd bestek van Christofle. Bestaande uit 7 tafelmessen, 11 tafelvorken, 10 tafellepels, 4 dessertmessen, 9 dessertvorken, 6 dessertlepels, 3 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Een casette met 10 lepels en 11 vorken. Toegevoegd 7 stuks ander Christofle bestek.

    A set of silver-plated cutlery by Christofle. Includes 7 dinner knives, 11 dinner forks, 10 dinner spoons, 4 dessert knives, 9 dessert forks, 6 dessert spoons, 3 coffee spoons, and 5 serving utensils. Also a case with 10 spoons and 11 forks. Added 7 additional pieces of Christofle cutlery.
    No longer available
    Dim. Lengte 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa gekleurd, gemerkt Val Saint Lambert en meesterteken M.

    A crystal vase, red colored in the mass, marked Val Saint Lambert and master's mark M.
    No longer available
    Dim. h 26.5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een halfhoge Barbotine vaas, gevormd als tulpen en irissen op een basis van waterlelies. Met schilferschade aan de basis.

    A mid-sized Barbotine vase, shaped like tulips and irises on a base of water lilies. With flake damage at the base.
    No longer available
    Dim. H 44, Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365
    Karachi Super

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Aangekocht bij De Muynck.

    A hand-knotted Pakistani wool carpet. Purchased from De Muynck.
    No longer available
    Dim. 95 x 147 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #434
    Gucci

    Een ingekaderde zijden Gucci sjaaltje met flora print.

    A framed silk Gucci scarf with floral print.
    No longer available
    Dim. 77/77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92

    ‘Venus gezeten op een fabeldier, vergezeld van twee putti’s en twee mannen 8met een lauwerkrans’. Een 18de eeuws olieverfschilderij met mythologisch thema. Niet getekend.

    'Venus seated on a mythical beast, accompanied by two putti and two men with a laurel wreath.' A 18th century oil painting with a mythological theme. Not signed.
    No longer available
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een set van zes zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt met een anker en de letters A.F. Heeft een gezamelijk gewicht van 145 gram.

    A set of six silver spoons in a case. Marked with an anchor and the letters; A.F. Has a total weight of 145 grams.
    No longer available
    Dim. Lengte 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    Een butlerspiegel met vergulde lijst.

    A butler mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    ‘Landelijke kerk in avondrood’, impressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Tambeur.

    "Rural church in the evening light", impressionistic oil painting on canvas. Signed Tambeur.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een set van 6 wijn-en 6 champagneglazen, van geslepen blauw kristal met een verguld randje.

    A set of 6 wine and 6 champagne glasses, made of faceted blue crystal with a gilded edge.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More