Similar lots by type
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
Other lots in this auction
-
#238
Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard. -
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
"Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware. -
#104Luc Van de Velde
“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#683
Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939. -
#76
Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitoneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest. -
#70
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. -
#621
Een polychrome glaspasta schaal met ingewerkte geometrische vormen. Goud en rood in de massa.
A polychrome glass paste dish with embedded geometric shapes. Gold and red in the mass. -
#422Van Thuyne
“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.
"Fruit still life". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1968 at the bottom. -
#46Ethan Allen
Een paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695. -
#417
Een lot van 2 Vlaams aardewerken vazen. Gedecoreerd met bloemmotief en hagedissen.
A lot of 2 Flemish earthenware vases. Decorated with floral motif and lizards. -
#618
Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back. -
#319Thomas Rowlandson
“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.