Een set van 4 bruingepatineerde thonet stijl stoelen, met zit gemerkt Luterma, Estonia, met floraal decor.

Een set van 4 bruingepatineerde Thonetstijl stoelen, met zit gemerkt Luterma, Estonia, met floraal decor.

A set of 4 brown patinated Thonet style chairs, with seat marked Luterma, Estonia, with floral decoration.
SKU: 2801250536.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #536
Estimate: € 40 / 50

  • #329

    Een victoriaans Staffordshire beeld van een Schot met muziekinstrumenten.

    A Victorian Staffordshire figure of a Scotsman with musical instruments.
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Coenegracht
    Period: 1903 - 1989

    “Futur Antérieur“. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982. Genummerd 17/70.

    "Futur Antérieur". Lithograph. Signed and dated 1982. Numbered 17/70.
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een grote Italiaanse Majolica polychrome aardewerken vaas versierd met slangen en saters, met decor van een klassiek tafereel.

    A large Italian Majolica polychrome earthenware vase decorated with snakes and satyrs, featuring a classical scene.
    Dim. h 79,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een massief grenen kast met gesculpteerde panelen. 19e eeuws.

    A solid pine cabinet with carved panels. 19th century.
    Dim. 115 x 80 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een lot van 2 sets 19e eeuwse messing kandelaars.

    A lot of 2 sets of 19th-century brass candlesticks.
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #345

    Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl met glazen bladen.

    A solid wood sculpted coffee table in Chinese style with glass shelves.
    Dim. 44 x 152 x 51
    Estimate: € 70 / 100
  • #504
    Rit Cremers

    “Studie van naakten”. Sepiatekening op papier. Gesigneerd.

    "Study of nudes". Sepia drawing on paper. Signed.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #70
    Hamilton

    Een 14 kt geelgouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een lederen polsband. Met certificaat.

    A 14 kt yellow gold ladies' watch set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and a leather wristband. With certificate.
    Dim. Bruto : 27,96 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #590
    Tavannes watch & Co

    Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje (glas ontbreekt).

    A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case. Lacking glass.
    Dim. 800‰ Ø 5.2 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #338
    Märklin

    “Märklin”, een locomotief met tender in originele doos, modelnummer 3026.

    "Marklin," a locomotive with tender in original box, model number 3026.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    ‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.

    "At the quay", watercolor on paper, signed Em. Fryns.
    Dim. 41 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00