Een set van 4 Chineese aardewerken borden, met blauw-wit decor van een meerval. Onderaan gemerkt ‘Made in China’.

A set of 4 Chinese earthenware plates, with blue and white decoration of a catfish. Marked "Made in China" at the bottom.
Dim. Ø 23 cm
SKU: 2801250368.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 25 / 35

  • #64
    F. De Landtsheer

    “Bloemenstilleven met Hortensia's.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with Hydrangeas." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 73 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Tony Agostini

    “Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.

    "Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    Een vintage geblazen ‘bubble glass’ lamp naar Helena Tynell

    A vintage blown 'bubble glass' lamp attributed to Helena Tynell.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een lot van 2 zilveren zakhorloges, beide gemerkt 800.

    A lot of 2 silver pocket watches, both marked 800.
    Dim. Ø 4.5 - 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Hilde Geukens

    “Vrouw met duif”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    "Woman with dove". Mixed media. Signed and dated 1980.
    Dim. 84 x 38.5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #362
    Koen Van Mechelen

    “T-Shirt versierd met een haan”. Gesigneerd en met stempel. Maat XL (lady).

    "T-shirt decorated with a rooster". Signed and stamped. Size XL (lady).
    Dim. 67.5 x 72 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #214
    C. Lasch

    “Kinderen met een kruiwagen”. Gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    "Children with a wheelbarrow." Engraving. Signed within the plate.
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 230 / 40
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #79
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1936

    “Zonnige hoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Franz De Vadder en gedateerd 1924.

    "Sunny farmstead", a painting, oil on panel, signed by Franz De Vadder and dated 1924.
    Dim. 30 x 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #344
    Salvador Dali

    “Sfinks”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 296/300 buiten de plaat.

    "Sphinx". Color lithograph. Signed and numbered 296/300 outside of the plate.
    Dim. 47 x64.5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #379
    L. Brachet

    “Zomerlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Summer landscape." Mixed media. Signed and dated 1978.
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #305

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct.
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 400 / 500

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00