Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
Dim. 11,5 x 5 cm
SKU: 1712240322.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 20 / 30

  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #555
    Gamages London

    “Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #396

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An Eastern hand-knotted runner.
    Dim. 335x75 cm
    Estimate: € 30 / 40

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00