#290Een antiek massief houten bijzettafeltje met het blad in wortelnotenfineer.
#173Een cilindervormige glaspasta vaas met wit en grijze band onderaan.
A cylindrical glass paste vase with white and grey band at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#41Een bloempot onder glazen stolp met handgemaakte lederen bloemen. De stolp is beschadigd.
#155Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#231Een houten speelgoedpaard op wieltjes.
A wooden toy horse on wheels.No longer availableOnline onlyDim. h 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170Bob De BruyckerPeriod: 1931 - ....“Stoomboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Bob De Bruycker.
#270Een halfrond houten bijzetkastje met 3 laden.
#100Een lot van twee Boomse glazen vazen, een kleine met bloemen en de grote met vogels.
A pair of two Boom glass vases, one small with flowers and the large one with birds.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5, h 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een polychroom Delftse aardewerken vaas met fruitdecor. Met leeuw als dekselknop. Onderaan gemerkt k 4.
A polychrome Delft earthenware vase with fruit decorations. Lion as lid knob. Marked k 4 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Een vilten pop van een Indiaan uit de jaren ‘30. Vermoedelijk ‘Norah Wellings’.
A felt doll of a Native American from the 1930s. Presumably 'Norah Wellings'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50