Een set van drie cross balpennen in twee etuis. Twee vergulde een één sterling zilver, 925, met monogram; E. D. C.
Cross

A set of three Cross ballpoint pens in two cases. Two are gold-plated, and one is sterling silver, 925, with monogram; E. D. C.
Dim. Lengte 13 cm
SKU: 2810250071.
Categories: Design/vintage, Zilver.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 100 / 150

  • #129
    Christofle France

    Een verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.

    A silver-plated metal coffee/tea set on tray, marked Christofle.
    Dim. 42 x 66 cm (dienblad)
    Estimate: € 600 / 800
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #376

    Een loungezetel, Gillis Lundgren voor Ikea Zweden uit de jaren 70. Eén knop manco.

    A lounge chair, Gillis Lundgren for Ikea Sweden from the 1970s. One button missing.
    Dim. 88 x 60 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een vintage keukenset formica op verchroomd onderstel, bestaande uit een vouwtafeltje, een stoel en 2 krukjes.

    A vintage kitchen set with formica tops on chromed legs, consisting of a folding table, a chair, and 2 stools.
    Dim. 76 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191
    Val Saint Lambert

    A vase made of cut crystal, colored green in the mass. Marked.
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #35

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #566

    Een vintage rotan pauwenstoel met rood stoffen zitkussen.

    A vintage rattan peacock chair with red fabric seat cushion.
    Dim. 126 x 82 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #79

    Een staande lamp op mobiele voet, vintage medisch materiaal.

    A standing lamp on mobile base, vintage medical equipment.
    Dim. Hoogte 158-222 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Val Saint Lambert

    Een kristallen fluitvaas, Val Saint Lambert, Danse De Flore, met Griekse fries gedecoreerd.

    A crystal flute vase, Val Saint Lambert, Danse De Flore, decorated with a Greek frieze.
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250
  • #511
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A cut crystal coupe, green colored in the mass, marked.
    Dim. h 11 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173
    Bild

    Een zeldzame Bild Lilli pop, met schommel, waarop de Barbiepop is geïnspireerd, geproduceerd tussen 1955 en 1958, in originele ongeopende verpakking.

    A rare Bild Lilli doll, which inspired the creation of the Barbie doll, produced between 1955 and 1958, in original unopened packaging.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 500 / 700

  • #560

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18k white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #554
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Dorpszicht met kerktoren.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘61.

    "View of the church tower." Oil on canvas. Signed. Dated '61.
    Dim. 45 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    ‘Zittend naakt’, een gepatinneerde terra cotta torso. Gemerkt R.W. 00.

    'Seated nude', a patinated terracotta torso. Marked; R.W. 00.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509

    Een Art Deco hanglamp met gemarmerde glazen blakers. 1 blaker heeft enkele bartjes en een stukje is manco.

    An Art Deco pendant light with marbled glass shades. 1 shade has a few chips and a piece is missing.
    Dim. Hoogte 72, Ø 72 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #288

    Negen diverse kandelaars, waarvan twee van gedraaid hout met messingen wasvang, de andere van messing. Einde XIXde tot medio XXste eeuw.

    Nine assorted candlesticks, including two made of turned wood with brass drip pans, the others made of brass. Late 19th to mid-20th century.
    Estimate: € 50 / 80
  • #252

    “In het rond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Jacobs.

    "In the round", a painting, oil on canvas, signed N. Jacobs.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #571
    Hergé

    Een lot van 6 stripalbums, Kuifje in Congo en De zwarte rotsen, 1946, De scepter van Ottokar, De blauwe lotus, De geheimzinnige ster en De 7 kristallen bollen, 1947.

    A lot of 6 comic books, Tintin in the Congo and The Black Island, 1946, King Ottokar's Sceptre, The Blue Lotus, The Secret of the Unicorn, and The Seven Crystal Balls, 1947.
    Dim. 30.5 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #62

    ‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk naar Antoon Van Dyck, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

    'Christ on the Cross', oil on canvas. A 19th-century piece, not signed. The canvas has a small tear at the top.
    Dim. 47/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34
    Yvonne Guns

    ‘Bloementuin met stokrozen’, olieverf op doek. Getekend.

    "Flower garden with hollyhocks", oil on canvas. Signed; Y. Guns.
    Dim. 43/53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 138/210 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00