Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een set van drie messing bijzettafeltjes met fumee glazen blad. In goede vintage staat.

Een set van drie messing bijzettafeltjes met gefumeerd glazen blad. In goede vintage staat.

A set of three brass side tables with smoke glass tops. In good vintage condition.
Dim. H 50, B 83, D 37 cm
SKU: 2608250605.
Categories: Brons, Glas, Meubel.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een verguld bronzen luchter met 6 armen in Lodewijk XIV stijl.

    A gilt bronze chandelier with 6 arms.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Ajeko

    Een lot van 18 vintage glazen kerstballen, gefabriceerd door Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Toegevoegd (niet Ajeko) 4 vogeltjes en 2 paddestoelen op knijper.

    A lot of 18 vintage glass Christmas baubles, manufactured by Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Includes (non-Ajeko) 4 birds and 2 mushrooms on clips.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #62

    ‘Schepen bij valavond’, een impressionistisch olieverfschilderij op paneel. Impasto gezet. Niet getekend. Medio 1900.

    'Ships at Dusk', an impressionistic oil painting on panel. Impasto technique. Not signed. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 25.5/34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.

    Crystal chandelier with 12 arms and 18 light points.
    No longer available
    Dim. Hoogte 78, Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een natuurgetrouwe kleine houten schedel met stenen tanden. Gepresenteerd op een zwarte houten voet.

    A lifelike small wooden skull with stone teeth. Presented on a black wooden base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Een set van 32 kristallen glazen in vier verschillende formaten. Water, rode en witte wijn en longdrinkglazen.

    A set of 32 crystal glasses in four different sizes. Water, red and white wine, and highball glasses.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14-18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een laag rechthoekig bijzettafeltje in Engelse stijl, met onderaan twee kleine laden.

    A low rectangular side table in English style, with two small drawers at the bottom.
    No longer available
    Dim. H 48, B 79, D 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Hubert De Vries

    Een kunstmap van Hubert De Vries.

    An art portfolio by Hubert De Vries.
    No longer available
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1 ct. en fantasiesteentjes.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1 ct. and fantasy diamonds.
    No longer available
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #306

    Een antieke bakkerstafel met 1 grote lade.

    An antique baker's table with 1 large drawer.
    No longer available
    Dim. H 67, B 99, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een lot Satsuma porselein bestaande uit 2 vazen en 2 borden.

    A lot of Satsuma porcelain consisting of 2 vases and 2 plates.
    No longer available
    Dim. h 26.5 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Lot van 3 houten wandelstokken waarvan 1 een paraplu is. Het scherm van de paraplu is gescheurd.

    Lot of 3 wooden walking sticks, one of which is an umbrella. The screen of the umbrella is torn.
    No longer available
    Dim. Lengte 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More