#187
Een varia lot Britse munten, waaronder een victoriaanse penning (2 cm) met St. George, drie mapjes ‘Britain’s first decimal coins’ en ‘Pennies collection 1881 to 1901 number two’. Met 13 andere Pennies etc.
A variety lot of British coins, including a Victorian medal (2 cm) with St. George, three sets 'Britain’s first decimal coins', 'Pennies collection 1881 to 1901 number two', and 13 other Pennies, etc. -
#51Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi
#149
Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones. -
#242
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#189
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
#184G. Wolfaert
“Oudstrijder”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd. Monogram “G.W.”.
"Veteran". An etching on paper, signed outside the plate at the bottom. Monogram "G.W.".