Similar lots by type
-
#1Goebel, Germany“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.
Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.No longer availableDim. h: 10 & 8,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#268Goebel, Germany“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.
The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278Goebel, Germany“Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
Skieur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 59.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#287Goebel, Germany“At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.
En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#283GuérinEen platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#657Een lot gebeeldhouwde houten voorwerpen en beelden, bestaande uit een Afrikaanse buste, een Afrikaanse asbak met drie hoofden, een Indische bosbouwer op olifant (lichte schade aan de kettingschakels), een siervaas met drakendecor en een sierbord.
Un lot d'objets et statues en bois sculpté, composé d'un buste africain, d'un cendrier africain à trois têtes, d'un forestier indien sur un éléphant (dommage mineur aux maillons de la chaîne), d'un vase décoratif à décor de dragon et d'une assiette décorative .No longer availableDim. h: 17 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#200Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 1,60 ct. F - G SI1.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 5000 / 6000 -
#300Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#138Pagasus IconsDrie in traditionele stijl gereproduceerde Griekse iconen.
Trois icônes grecques reproduites dans un style traditionnel.No longer availableDim. 22 x 17; 23 x 18 & 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Rik CuypersEen paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#127Limoges, FranceEen driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250 / 350 -
#364Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.No longer availableDim. Ø: 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117“Jachthond”. Een bronzen beeld naar een werk van Jules Moigniez. Staart los.
Chien de chasse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Jules Moigniez. Queue détachée.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 220 / 240 -
#387Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd wit marmeren beeld met voorstelling van Krishna die de koe melkt. Poten gerestaureerd.
Une statue en marbre blanc sculpté et polychrome représentant Krishna traitant la vache. Jambes restaurées.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Drie oude degens op een houten wandrekje met erachter een glas-in-loodraam.
Trois sabres anciens sur râtelier mural décoré d’un vitrail.No longer availableDim. 146 x 51 cmEstimate: € 80 / 120




