Other lots by Val Saint Lambert
#588Val Saint Lambert
Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
#658Val Saint Lambert
#337Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#71Val Saint Lambert
Een kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#271Val Saint Lambert
#281val Saint Lambert
Een geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#221Val Saint Lambert
#3Val Saint Lambert
Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#33Val Saint Lambert
Een vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#412L. VerheyenPeriod: 1916 - 1992
#147
Een 18e eeuwse Spaanse marinesabel, ca. 1780, de lederen schede is hersteld.
#162Charles & Ray Eames Vitra
“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#449Paul DaxheletPeriod: 1905-1993
#55
Een lot van 22 Funk en gerelateerde lp’s bestaande uit: Incorporated Thang Band, lifestyles of the roach and famous - Funk inc., Superfunk - Philippe Wynne, Starting all over en Wynne Jammin’ - Material, One down - Kazumi Watanabe, Mobo 1 en The spice of life - Sly Stone, ten years too soon - Per Cussion, Beat Wave - Jimmy G and the Tackheads, the federation of tackheads - Red Hot Chili Peppers, the uplift mofo party plan - Misunderstood, mico wave - Johnny Guitar Watson, Booty Ooty - in goede s(..)
A lot of 22 Funk and related LPs including: Incorporated Thang Band, Lifestyles of the Roach and Famous - Funk Inc., Superfunk - Philippe Wynne, Starting all over and Wynne Jammin’ - Material, One down - Kazumi Watanabe, Mobo 1 and The spice of life - Sly Stone, Ten years too soon - Per Cussion, Beat Wave - Jimmy G and the Tackheads, The federation of Tackheads - Red Hot Chili Peppers, The Uplift Mofo Party Plan - Misunderstood, Mico wave - Johnny Guitar Watson, Booty Ooty - in good condition, a(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#140
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4,78 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 4.78 ct. FVVS1.No longer availableDim. 15,16 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#97
Een Frans vuursteenpistool omgebouwd naar percussie. 2de helft van de 18e eeuw.
A French flintlock pistol converted to percussion. Second half of the 18th century.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#304
#47Crosa
Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.
#413
Een lot van 38 munten uit landen van Europa. Tsjechoslowakije, 5 kronen, 1930 (Ag), 1 kroon 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 kroon 1941, 1945, 5 kronen 1939. Estland, 10 mark 1925, 5 mark, 1922, 1 mar 1924. Zwitserland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen, 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 “100 J. Grondwet”, 1963 “100 J. Rode Kruis”, 1 CHF 1965 (Ag), 196(..)
A lot of 38 coins from European countries. Czechoslovakia, 5 crowns 1930 (Ag), 1 crown 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 crown 1941, 1945, 5 crowns 1939. Estonia, 10 marks 1925, 5 marks 1922, 1 mark 1924. Switzerland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 "100 years Constitution", 1963 "100 years Red Cross", 1 CHF 1965 (Ag)(..)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#347
Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#607
Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
An antique copper ship lantern oil lamp.No longer availableDim. 37 x 18 x 16 cmEstimate: € 80 / 120